lesní "ateliér"

Po milé zkušenosti s tvořivostí mladších školáků z příměstských táborů v létě 2020 obnovujeme náš lesní "ateliér"- víkendové kutění v lese, na dvorečku i uvnitř.
Vždy sobota  v našem lesním rodinném centru na Všeni č.89 v čase 9-17 hod. cena 250 Kč / kutící jednotka(třeba rodič + mrně, nebo školák samostatně) - včetně materiálu + příspěvku na surovny do kotlíkové polévky. Součástí dopolední výprava do lesa -baťůžek se svačinou a pitím,vhodné oblečení,obuv + něco drobného na odpoledne, oběd společný. KAPACITA OMEZENA -10 kutílků. V případě převisu poptávky je možnost lekci zopakovat i v neděli ve stejném čase (alespoň při 5 zájemcích ).
 
Na podzim začínáme v sobotu 3.10 .téma STROM. Přihlášky prosím SMS 776 077 186, případně mail lenka.hrib@volny.cz  nebo ve FB skupině Semínko země-Všeň -bude událost .
V listopadu taky první víkend 7.11. sobota -užijeme si snad zlatý podzim -koruny z listí ,land art  +  již s předstihem nabídnu vánoční kutění  z přírodnin + ovčího rouna (na různé adventní jarmarky atd.)- každý si stvoří "betlémek" + jiné drobnosi Prosinec pro hektičnost akcí vynecháme. V lednu se těším na nová témata.
Na rok 2021 (vypadá to na druhé soboty v měsíci -termíny upřesním) připravuji cyklus Příroda v obrazech , obraz v přírodě  - taková "lesní"  vrátka do světa umění (nečekejte chronologické dějiny umění, ale vždy tvořivé setkání s konkrétním uměleckým dílem -Fr.Kupka, Fr.Skála, Fr. Hunderwasser)

Kontakt

Semínko země z.s.

Jižní 466,SEMILY 513 01-sídlo, korespondence

Jílovecká 103, Semily -provozovna-Kořínek, EVVO
Všeň č.89-lesní rodinné centrum


tel. Semily 776 077 186
 

PODPORUJÍ NÁS:

Nadace Ivana Dejmala